O firmie

Internews Sp.J. G. Stepień

Jesteśmy polską firmą z długą tradycją i bogatym doświadczeniem.
Zajmujemy się importem i dystrybucją czasopisma z Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Hiszpanii. W ofercie mamy również prasę kolorową z Włoch, Rosji, Niemiec, Austrii i Holandii.

Ale prasa to nie wszystko. Zainteresowanych literaturą obcojęzyczną zapraszamy do działu książek. W naszej ofercie znajduje się literatura piękna, literatura faktu, wydawnictwa profesjonalne i naukowe, a także szeroka oferta tytułów z zakresu militariów, modelarstwa, historii, wargamingu i wojskowości. Dzięki nam do Państwa rąk może trafić dowolna książka wydana gdziekolwiek na świecie.

Nie boimy się innowacji, dlatego we współpracy z kanadyjską firmą NewspaperDirect wprowadziliśmy usługę Press-on-demand, czyli druk zagranicznych gazet codziennych na zamówienie. Jako jedyni w Polsce oferujemy ponad 1000 tytułów dzienników z całego świata, które są dostępne do druku już kilkanaście minut po zamknięciu numeru w kraju wydania.

Fachowość i jakość naszych usług została doceniona. Byliśmy pierwszą wschodnioeuropejską firmą przyjętą do międzynarodowego Stowarzyszenia Dystrybutorów Prasy „DISTRIPRESS”.

Zostaliśmy też wyróżnieni tytułem „Gazeli Biznesu”. „Gazela” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle aktywnemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Internews uznano za jedną z najbardziej dynamicznych, transparentnych i godnych zaufania firm średniej wielkości w Polsce.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.